Od ponad 15 lat zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu medycyny BioIntegracyjnej

Jak Kraina Zdrowia - Centrum Terapii Naturalnej, wspiera pacjentów?

Podejście CTN oparte jest na współpracy i czasie poświęconym klientowi. Nasi specjaliści od medycyny integracyjnej są skoncentrowani na Twoich potrzebach. Współpracują z Tobą (a także mogą na twoją prośbę współpracować z innymi Twoimi lekarzami), aby zapewnić holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia. Centrum Terapii Naturalnej w Warszawie od ponad 26 lat zajmuje się świadczeniem usług z zakresu medycyny BioIntegracyjnej. Proponujemy Wsparcie w ciężkich przypadkach czy w regeneracji pooperacyjnej. Usuwanie chronicznych dolegliwości z którymi słabo radzi sobie konwencjonalna medycyna.

Kanaris - mistrz medycyny filipińskiej

Jest terapeutą o wielkim sercu i współczuciu. Pomaga nawet najciężej chorym, którzy nie widzą już nadziei. Spektakularne efekty osiągał w terapii pooperacyjnej, zawałach i udarach, których na Zachodzie doświadczają niestety nawet ludzie młodzi. „Dlaczego przychodzisz dopiero teraz” – powtarza pacjentom, podkreślając konieczność zapobiegania chorobie, zamiast jej leczenia, kiedy jest już bardzo zaawansowana. Pomaga rodzinom i (w szczególnych przypadkach) podczas wizyt domowych. Ma także doświadczenie z pomocą dzieciom z autyzmem.

Leczenie traktuje jako Dar, jaki otrzymał od wyższych sił w dzieciństwie. Jego rodzinny klan Kankanaey (plemię Ibaloi z górskiego regionu Cordilleras) od przynajmniej od trzech pokoleń związany był ze sztuką uzdrawiania. Kiedy jako mały chłopiec zaczął wykazywać zdolności uznawane za nadprzyrodzone (widzenie zmarłych, prekognicję) jego babcia, w celu uchronienia go od problemów i zapewnienie zwyczajnego życia, wezwała lokalnego szamana z prośbą o usunięcie zdolności chłopca.
Szaman po wstępnej diagnozie stwierdził, że „chłopca dotknęły duchy”. Po rytuałach szamańskich właściwości te ustały. Jednak niespodziewanie, po prawie 40 latach, wróciły. Niespełna czterdziestoletni Kanaris znalazł się z sytuacji, w której musiał przekształcić te zdolności w praktykę pomagania innym – ten dar był także powołaniem. Zdolność leczenia rozwijał według metody Anthony’ego Agpaoa (słynnego filipińskiego cudotwórcy, którego sposób leczenia kontynuuje np. Jan od Boga). Tradycyjna Terapia Metodą Filipińską (Hilot) jest jego dziedziną mistrzowską. Stosuje także „nakładanie rąk” i uzdrawianie praniczne (spopularyzowane na świecie przez naukowca i filantropa mistrza Choa Kok Sui). Jest też biegły w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TCM), Chi Nei Tsang, terapeutycznym masażu shiatsu anma. Od 2008 roku prowadził Klinikę Bio-therapy w Baguio na Filipinach. Od 2017 roku pracuje w Europie.

pon-pt godz. 8.30-16.30

Polityka Prywatności

Copywrite Kraina Zdrowia